Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Aké informácie očakávate, že predajca poskytne pri kúpe repasovaného notebooku alebo PC?

Skúsili ste si odpovedať na otázku v nadpise? Aké informácie by ste očakávali vy? Čo to vlastne repasované notebooky a PC sú? Čo bolo menené a aký je ich stav? Ako dlho boli predtým používané? Má význam ich kupovať a aká je ich životnosť? Sú vôbec v záruke? Prečítajte si ďalej v článku alebo si pozrite a vypočujte vo videu:

Čo sú to obnovené alebo inak povedané, repasované notebooky a počítače?

Väčšina ľudí repasovanú výpočtovú techniku vníma ako niečo vyčistené, opravené a zlepšené. Ľudia to tiež vnímajú ako možnosť výhodného nákupu. A vnímajú to správne 🙂 Obnovené notebooky a počítače sú overené modely priamo výrobcov. Modely boli predtým používané, väčšinou vo veľkých západných firmách. Výrobca ich u seba overil a znovu uviedol do predaja ako obnovené, plne funkčné modely, na ktoré je poskytovaná štandardná 2 ročná záruka.

Pýtate sa, prečo boli repasované, čo bolo menené, aký je ich stav a či majú nejaké nedostatky?

Aby obnovené modely naďalej konkurovali svojim výkonom a prevedením, oplatí sa obnovovať len tie najvyššie modelové rady. Ide o najvyššie modelové rady výrobcov ako HP, Lenovo, Dell, Siemens, či Toshiba. Čo bolo menené? Konfigurácie sú väčšinou pôvodné, prípadne je navýšená kapacita operačnej pamäte alebo nainštalovaný rýchly SSD disk. Aké majú nedostatky? Modely sú plne funkčné. V závislosti od kozmetických nedostatok sú radené do niekoľkých tried. Niektoré kusy sú ako nové bez známok používania, na iných je používanie badateľné. Informovať u našich obchodníkov pre viac informácií.

Pýtate sa, kde ako dlho boli predtým používané?

Veľké západné firmy využívajú takzvaný operatívny lízing. Pre takéto veľké firmy je výhodnejšie si výpočtovú techniku prenajímať, ako ju kupovať. Väčšinou je doba zapožičania 2 roky. V rámci tohto zapožičania výrobca zabezpečuje starostlivosť a servis. Pri ďalšom predaji je teda zabezpečená overená funkčnosť a dlhá životnosť.

Pýtate sa, či má význam ich kupovať a aká je ich životnosť?

Ako sme už spomenuli, sú to najvyššie modelové triedy. Sú stavané na vysokú záťaž a nepretržitú prevádzku. Ich používateľmi sú nároční používatelia, čomu zodpovedá aj kvalitne stavaný hardvér. Tieto modely zvyčajne prevyšujú aj niekoľkonásobne životnosť bežných modelov. Nie je výnimkou, že sú na tom lepšie aj po výkonovej stránke, oproti bežným modelom v rovnakej cenovej kategórii. Ich kúpou na jednej strane výrazne ušetríte a zároveň získate model v vyšším výkonom a oveľa dlhšou životnosťou.

Pýtate sa, či sú tieto obnovené notebooky a počítače v záruke?

Na obnovené počítače a notebooky poskytujeme štandardnú dvojročnú záruku s možnosťou predĺženia záruky až na 4 roky.

Máte nejaké ďalšie otázky, zaujímalo by vás ešte niečo? 😊 Neváhajte nás kontaktovať emailom na obchod@zebracomp.sk alebo na telefónnom čísle 0950 396 001

ZEBRACOMP - Marián

Marián

obchodník

0950 396 001
predaj@zebracomp.sk

Pomôžem Vám vybrať tie správne produkty pre Vás. Neváhajte sa na mňa obrátiť. Veľmi rád pomôžem 🙂
ZEBRACOMP - Zdenko

Zdenko

obchodník

0911 997 448
obchod@zebracomp.sk

Potrebujete pomôcť v výberom? Spoľahnite sa. Veľmi rád pomôžem. Som tu pre Vás 🙂

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...