Vyberte si z ponuky viac ako 130 modelov repasovaných aj predvádzacích počítačov s 2 ročnou zárukou za skvelé ceny. Windows v cene. Na sklade máme repasované (refurbished) počítače značky HPDellLenovo, Apple či Fujitsu.

Skvelé biznis modely počítačov preverené užívateľmi po celom svete môžete mať aj vy ale za podstatne lepšie ceny. Tieto repasované PC sú vhodné pre študentov, domácnosti, školy, úrady, firmy, či pre bežných užívateľov.
Kúpou repasovaných počítačov šetríte svoju peňaženku a životné prostredie.

Na všetko repasované počítače z našej ponuky ponúkame rozšírenie záruky až na 4 roky.

Výhodou repasovaných PC je okrem výkonu aj cena. Tá je bežne o 40-70% nižšia ako bola ich pôvodná cena. Alebo ak chcete, tak za nový počítač s rovnakými parametrami by ste zaplatili aj o 300-400 € viac.

Ich pôvodným “domovom” boli kancelárie. Firmy kladú mimoriadny dôraz na výkon, stabilitu, nízku hladinu hluku a teplo. Presne tieto vlastnosti tieto repasované počítače spĺňajú.

Nie každá modelová rada počítačov ide do programu repasu. Tam sa dostanú len skutočne prémiové rady a práve také nájdete na tejto stránke.

Mimoriadnej obľube sa tešia predovšetkým modelové rady ThinkCentre od Lenova, Optiplex, Precision a Vostro od Dell, Esprimo od Fujitsu, či EliteDesk a ProDesk od amerického HP

Čítať viac
Čítať viac
Home » Počítače

Zobrazených 1–12 z 154 výsledkov

Bočný panel