Potrebujete pomôcť s opravou notebooku alebo počítača? Nezáleží na tom, či sa jedná o softvérovú alebo hardvérovú stránku. Čo sa dá opraviť, to opravíme 🙂 V prípade potreby sa neváhajte obrátiť na naše servisné služby 🙂

Čistenie chladenia

Dokázali by ste uveriť tomu, že taký prach z ovzdušia dokáže výrazne spomaliť váš notebook alebo počítač? Mnohí zákazníci tomu nemohli uveriť. Dajte si notebook alebo počítač vyčistiť, aby ste ho mali v kondícii:

Inštalácia Windowsu alebo doplnkového softvéru

Prečo by si dal niekto preinštalovať Windows? Aj operačný systém sa časom zanesie „nečistotami“. Alebo potrebujete pomôcť s inštaláciou softvéru, ktorý budete používať pri vašej práci? Pomôžeme vám nainštalovať a nastaviť váš používateľský softvér:

Záloha vašich cenných dát

Ako si ceníte vaše dáta? Máme na mysli vaše fotografie, dôležité dokumenty a podobne. Viete si predstaviť, že by ste práve teraz o tieto cenné dáta prišli? Dajte si ich zálohovať:

Odborná diagnostika

Pokazil sa vám notebook, či počítač, alebo máte podozrenie, že niečo nie je v poriadku? Naši servisní technici odbornou diagnostikou zistia príčiny porúch a odporučia vám ďalší postup:

Výmena komponentu, hardvérová oprava

Poškodil sa nejaký z komponentov notebooku alebo počítača? Potvrdili sme vám poškodenie komponentu aj diagnostikou v našom servisnom stredisku? Komponenty vymeníme/doplníme, stačí nám dať vedieť:

Výmena displeja notebooku

No to je nepríjemné! Načo je nám notebook, keď „nič nevidíme“? Poškodený alebo chybný displej vie naozaj „potešiť“! Bez displeja to nejde! Máte poškodený alebo chybný displej? Prenechajte túto starosť na nás!

Servis online na diaľku

Tie dnešné technológie! Niektoré záležitosti je možné vyriešiť aj „na diaľku“ 🙂 Jedná sa hlavne o opravu a nastavenie softvéru. Nemáte napríklad správne nainštalovanú tlačiareň alebo iné zariadenie? Naši technici si s tým hravo poradia cez tzv. vzdialenú plochu.

Máte nejaké otázky? Radi odpovieme a vybavíme vaše požiadavky 🙂

ZEBRACOMP - Servis

Servis

Potrebujete pomôcť s nastavením výpočtovej techniky po softvérovej, či hardvérovej stránke? Hľadáte opravu počítača alebo notebooku?

0950 708 602
servis@zebracomp.sk


V prípade, že potrebujete nastaviť váš počítač, či notebook po softvérovej, či hardvérovej stránke, Zebrička je pripravená Vás spoľahlivo pomôcť. Neváhajte sa na nás obrátiť aj v takých prípadoch, že sa vám na počítači, či notebooku niečo pokazilo. Veľmi radi sa na to pozrieme a vady opravíme k vašej spokojnosti 😉
ZEBRACOMP - Marián

Rasťo

obchodník

0951 148 248
predajca@zebracomp.sk

Vaše objednávky vybavím "raz-dva". Neváhajte sa na mňa obrátiť 🙂