Odporúčania

Notebooky a PC ako stvorené do firiem

Aj my sme firma. Aj nám záleží na čo najnižších obstarávacíchprevádzkových nákladoch. Ale v žiadnom prípade nie na úkor kvality! Musí byť predsa rovnováha medzi výhodnou cenou a získaným úžitkom.

Už nemusíte hľadať cestu, ako pri nákupe notebookov a PC do firmy ušetriť

Ale môžete si to ešte rozmyslieť. Môžete si rozmyslieť, či sú obnovené (repasované, renovované) notebooky a počítače priamo od výrobcov (DELL, Lenovo, či HP) tou správnou voľbou pre vašu firmu. Sú to spravidla tie najvyššie modelové triedy a po obnove ich máte možnosť získať za zlomok z pôvodnej ceny. Pre viac info kliknite TU.

Väčšina firiem používa notebooky a počítače na administratívne účely, tým pádom nepotrebujú zbytočne plytvať a investovať do techniky, ktorej potenciál ani nevyužijú. Aké máte požiadavky na notebooky a počítače vy?

Výborný pomer obstarávacia cena / životnosť a spoľahlivosť

V krátkosti povedané, čo sa týka obnovenej techniky, za nižšiu cenu získate oveľa vyššiu spoľahlivosť, vyšší výkondlhšiu životnosť ako by sme mali kupovať nové „stroje“ v rovnakej cenovej kategórii. Ide vám predsa o ušetrenie pri obstarávaní a prevádzke. Tieto vysoké modelové rady majú pokročilé technológie energetickej úspory, čiže ušetríte dlhodobo aj pri ich prevádzke. Ceny a výkonové, či parametre životnosti si môžete porovnať a overiť sami. Je to na vás.

Individuálne ponuky s možnosťou odpočtu DPH

Zadať objednávku nám môžete viacerými spôsobmi, či už prostredníctvom eshopu, e-mailom alebo telefonicky. Neváhajte osloviť našich obchodníkov pre získanie individuálnej cenovej ponuky, hlavne pri odbere viacerých kusov. Radi vyhovieme vašim potrebám užšou komunikáciou a rozumnými cenami.