Nezaradené

Notebooky a PC pre obce a administratívu

Rozprávali sme sa s viacerými starostami obcí a administratívnymi pracovníkmi. Ich práca prakticky spočíva v rámci „bežnéhopoužívania notebookov a počítačov. Ide hlavne o vybavovanie e-mailov, surfovanie na internete a prácu s kancelárskym softvérom ako je napríklad Microsoft Office, LibreOffice, či OpenOffice. Patríte medzi ľudí rozumne šetrných (pre viac info kliknite TU) alebo musíte mať všetko zbytočne v najlepších parametroch a nehľadíte na vysoké ceny?

Notebooky a počítače, ktoré na bežnú prácu bohato postačia

Už ste sa stretli s výrazom „obnovené (repasované, renovované) notebookypočítače“? Sú to notebooky a počítače priamo od výrobcov. Boli určitú dobu používané vo veľkých nadnárodných podnikoch v rámci operatívneho lízingu (prenájmu). Ak sa jedná o operatívny lízing (prenájom), priamo výrobca dohliada aj na servisné intervaly prenajatých zariadení. Takto je zabezpečená spoľahlivosť a predĺžená životnosť.

Výrobca ako Lenovo, DELL, či HP, takto prenajíma len vysoké modelové triedy a dnes v ďalšom používaní pomáhajú nespočetnému množstvu nových používateľov. Budete aj vy jedným z nich?

Aj keď sú ich komponenty o niečo staršie, celkovo sú notebooky a počítače oveľa výkonnejšie ako nové v rovnakej cenovej kategórii (za cca 200 – 300 € získate oveľa viac a to pri štandardnej 2 ročnej záruke). Ceny a výkonové, či parametre životnosti si môžete porovnať a overiť sami. Je to na vás.

Dlhodobá investícia – žiadna „diera do rozpočtu

rozumnej investícii do obnovených notebookovpočítačov sa môžete presvedčiť aj vy. K výhodným cenám máte aj štandardnú 2 ročnú záruku s možnosťou predĺženia záruky až na 4 roky. Vieme si predstaviť, že obce pracujú s rozpočtom veľmi opatrne. Bohatý výkon obnovených „strojov“ pre vašu administratívnu prácu nesiahne hlboko do rozpočtu. Neveríte?

Neváhajte ihneď kontaktovať našich obchodníkov pre získanie špeciálnej ponuky pre vás