Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Windows 7 končí s podporou. Žiadny strach, máme pre vás riešenie

Spoločnosť Microsoft koncom roka 2019 uviedla, že končí v polovici januára 2020 s podporou operačného systému Windows 7.

Čo to znamená?
Tento technologický gigant nebude po 14.1. podporovať, nebude poskytovať žiadnu technickú podporu a aktualizácie a dokonca nebude riešiť ani veľké chyby, ktoré sa v ňom môžu objaviť.

Microsoft sa obráti chrbtom užívateľom aj vtedy, ak by ste ich na chybu priamo upozornili.

Aké sú riziká, ak budete mať v počítači stále Windows 7?

Používanie nepodporovaného softvéru, či už programu alebo operačného systému, má jeden hlavný problém. Skôr či neskôr ktosi objaví jeho zraniteľnosť a tú pravdepodobne nik neopraví.
Chýbajúca zabezpečenosť je veľkým lákadlom pre hackerov. Ak nájdu chybu v kóde, môžete prísť o cenné dáta, dokonca aj financie.

Ak sa rozhodnete ostať pri Windows 7, pravidelne si robte zálohy. Ak máte programy, ktoré sú stále aktualizované pre tento operačný systém, tak časom aj tieto programy prejdú na podporu len vyšších verzií Windowsu. Podporte ochranu použitím antivírusových programov a neotvárajte podozrivé emaily.

Veľká väčšina nami ponúkanej repasovanej techniky už má predinštalovaný legálny operačný systém Windows 10.

Čo ak mám Windows 7?

Pre nás je bezpečie a ochrana našich zákazníkov prvoradá. Preto vám ponúkame hneď 2 možnosti, ako ochrániť vaše dáta a peniaze.

Prvou je, že si zakúpite repasovaný notebook alebo počítač, ktorý už v sebe má predinštalovaný operačný systém Windows 10. Takýchto produktov u nás nájdete takmer 95%.

Druhou službou, ktorú sme spustili, je prechod Windows-u zo 7 na 10.

Ako prebieha prechod z Windows 7 na Windows 10 cez nás?

Pošlite nám svoj počítač do servisného oddelenia a my vám spravíme aktualizáciu Windows-u na 10. Ozvite sa nám dopredu na servis@zebracomp.sk alebo zavolajte na t.č. 0950 708 602 a dohodnete si s nami podrobnosti. Na konci článku nájdete formulár, kde stačí zanechať kontakt na vás a my sa s vami spojíme. Možností, ako nás kontaktovať je teda hneď niekoľko, preto neváhajte.

Aká je cena za prechod na Windows 10?

My vám bezpečne a profesionálne upgrade-ujeme váš Windows 7 na Windows 10 za skvelú cenu len 39 € s DPH. K tomu od nás dostanete ako bonus Profilaktiku, čiže kompletné vyčistenie stroja od prachu a nečistôt, ktoré bránia vyššiemu výkonu. Túto službu ponúkame bežne za 27 €, takže za 39 € máte hneď 2 dôležité služby.

Kontaktujte nás čím skôr a ochráňte svoje dáta

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...